Отель SHINE в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Ви плануєте провести відпустку в Одесі? Тоді постарайтеся завчасно вирішити питання проживання. У курортний сезон номери в готелях міста нарозхват, і неквапливий турист ризикує залишитися без апартаментів. Тому краще зібрати дані про готелі Південної Пальміри задовго до поїздки та вивчити пропозиції кожного комплексу.

Чому обирають готель "SHINE"?

Одеса прекрасна та колоритна! Зупиніться в історичному центрі, щоб перейнятися його атмосферою. Житло туристам у цьому районі готовий надати готель «SHINE». Він розташований у мальовничій зеленій зоні, зовсім неподалік узбережжя. До основних визначних пам'яток звідси подати рукою – за відпустку ви встигнете подивитися всі знамениті об'єкти Одеси

Що ще приваблює туристів у готелі «SHINE»? Чому він такий популярний для раннього бронювання в Одесі? Його обирають з цілого ряду причин:

  • затишні, добре обладнані номери;
  • відмінна транспортна розв'язка;
  • повноцінний сніданок типу ”шведський стіл” включений у вартість проживання;
  • до центру міста лише 20 хвилин;
  • знанаходиться готель біля моря;

Одеса – торговельний та діловий центр України, сюди прибувають не лише відпочиваючі, а й підприємці. Готель готовий прийняти у себе представників бізнесу. У їхньому розпорядженні – сучасний конференц-зал для проведення зустрічей та семінарів.

Забронювати номер заздалегідь у готелі "SHINE" можна в режимі онлайн. Зручна система резервування дозволяє швидко вибирати апартаменти на потрібний період.

Переваги раннього бронювання в Одесі

На Заході туристи вже встигли оцінити всі переваги раннього резервування готельних номерів. Українці ж лише звикають до цього сервісу. Які переваги надає туристам раннє бронювання в Одесі, крім гарантованого даху над головою під час відпустки? Бонусів чимало:

  • Знижки. Деякі готелі готові зменшити тарифи для гостей, які заздалегідь забронювали номер.
  • Великий вибір різних категорій номерів. У розпал сезону перебирати не доводиться, приїжджі просто займають вільні кімнати. Однак при ранньому резервуванні є шанс підібрати номер, який повністю влаштує за ціною, класом, оснащеністю.
  • Захист від коливань курсу валют. Те, що відбувається на фінансовому ринку, не потурбує туриста. Гроші вже вкладені у відпустку, жодних додаткових витрат на дорогу та номер не знадобиться.
  • Передчуття відпочинку приносить не менше позитивних емоцій, ніж сама відпустка. Почніть планувати поїздку – і втомливі робочі будні пройдуть швидше.

Чекаємо Вас в гості!