Отель SHINE в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Одесса

Останніми роками курортно-готельний бізнес України розвивається дуже активно. Місто Одеса - відомий курорт та великий морський порт. Приморське місто, яке славиться своїми архітектурними пам'ятками та гумором. М'який лікувальний клімат, піщані пляжі та тепле Чорне море характеризують Одесу як популярне місце для відпочинку та лікування.

Ще кілька років тому у місті важко було знайти пристойний готель чи ціни та якість, яких відрізнявся між собою. за радянської влади все було стандартно для нашого громадяна і могли відрізнятися лише готелі та готелі, призначені для іноземців.

Гості Одеси, які приїжджають із діловим візитом або вирішують відвідати визначні пам'ятки міста, підійдуть готелі, розташовані в центрі міста, які готові ще й запропонувати додаткові послуги. Для тих хто приїжджають у курортний сезон найкращими залишаються готелі та готелі біля моря в Одесі, які пропонують комфортні номери та сервіс для відпочинку на Чорному морі. Такі послуги дуже популярні, адже здебільшого турист вибирає приватний відпочинок, який не нагнітає обстановку. Але є ще категорія відпочиваючих в Одесі, які очікують не лише відпочити, а й виправити своє здоров'я.

Відпочинок в Одесі та області забезпечить Вас значними запасами лікувальних грязь мулу з Куяльницького, Хаджибейського лиманів та Тузловських солоних озер, а також різноманітними за фізико-хімічним складом мінеральними водами.